Firma Profili

......... NAKLİYAT; Konya'da profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşan hizmet sürecince tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok evden eve nakliyat hizmetinin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taşımasını ve Nakliyesini yapmak üzere aldığımız eşyaları hiçbir sıkıntı çıkmadan yeni adresinize eksiksiz ve paketlenmiş sağlam olarak teslim etmekteyiz. Aynı zamanda bu işlemi çok kısa sürelerde yapmaktayız. Firmamız son teknoloji ürünlerinin de içerisinde bulunduğu geniş filosu ve geniş ekibi sayesinde her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirebilmektedir.

Firmamızın hizmetleri sayesinde, sizde hiçbir sıkıntı yada stres çekmeden kolayca yer değiştirebilirsiniz.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel olarak çalışan profesyonel ekibi sayesinde firmamız en kaliteli ve rakipsiz teknolojik alt yapılı taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Konya asansörlü evden eve nakliyat Konya evden eve nakliye


ARA

WHATSAPP